Osvita i nauka 20222 травня 2022 року відбулась секційне засідання кафедри теорії та методики професійної підготовки в рамках щорічної звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2022».
Учасниками засідання були кращі представники молодої наукової еліти нашої кафедри та університету, які зібралися для того щоб поділитися своїми науковими дослідженнями та дізнатися про думки інших студентів та аспірантів.
Відкриття відбулося зі вступного вітального слова завідувачки кафедри, докторки педагогічних наук, професорки Н.М.Титової.

Після того, як офіційно відбулося відкриття секційного засідання, були представлені доповіді студентів.
Кожен виступ був дуже цікавим та актуальним, кожен з них ставав підставою для запитань та обговорень досліджуваної теми.
Учасники висвітлювали своє бачення щодо існуючих проблем та висловлював власні пропозиції і думки.
Тому маємо надію, що наше секційне засідання в рамках загально університетської конференції «Освіта і наука-2022» змогло об’єднати погляди різних молодих дослідників. Адже обговорення, як відомо, це є загальне бачення тієї чи іншої проблематики. Дякуємо всім учасникам за змістовні та актуальні доповіді!

Osvita i nauka 20222  Osvita i nauka 20223   Osvita i nauka 20224

Osvita i nauka 20225  Osvita i nauka 20226