2023 05 25 15 15 54          25.05.2023 секційне засідання кафедри професійної освіти у рамках звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів і докторантів факультету технологій та дизайну Українського державного університету імені Михайла Драгоманова «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету». Конференція відбулася в режимі оф лайн.

З вітальним словом до учасників звернулася завідувачка кафедри, докторка педагогічних наук, професорка Наталія Титова. У секційному засіданні брала участь завідувачка кафедри менеджменту соціокультурної діяльності, докторка педагогічних наук, професорка Наталія Рідей, яка привітала учасників із початком роботи конференції, побажала плідної співпраці та активного обговорення важливих питань сучасної освітньої політики.

Викладачами кафедри були представлені роботи, у яких змістовно розкрито обрані актуальні теми. Всі питання та ідеї, що звучали з уст доповідачів спонукали аудиторію до активного обговорення та участі у дискусії. Висловлюємо щиру подяку викладачам кафедри активну участь у проведенні заходу.

2023 05 25 15 15 50

2023 05 25 15 15 51