10042024

10.02.2024 в Університеті ім. Михайла Драгоманова відбулася відео конференція студентів другого курсу магістерської програми "Парламентаризм та публічне управління", присвячена переддипломній практиці, яку вони проходили у Всеукраїнській асоціації магістрів державного управління (голова – доктор наук з державного управління, професор, колишній міністр з питань будівництва та регіонального розвитку і міський голова м. Львова – Василь Куйбіда).

Під час проведення звітної конференції за участю доктора політичних наук, професора Валерія Бебика (гарант вказаної магістерської програми), кандидатів політичних наук, доцентів Степана Дмитренка, Наталії Жабінець і Оксани Дмитренко, майбутні магістри публічного управління та адміністрування доповіли про свої наукові дослідження.

Зокрема, викладачі виокремили цікаві доповіді студентів: Анастасії Михійловської (конфліктологія в системі публічного управління), Назара Забудського (корпоративний імідж в системі соціальних комунікацій), Станіслава Славінського (політична модернізація в системі публічного управління), Христини Лисак (місцеве самоврядування Великої Британії), Мілани Кареліної (місцеве самоврядування Індії), Галини Козак (реформування місцевого самоврядування в Україні), Андрія Чепака (паблік рилейшнз і паблісіті в системі публічного управління) та ін.

Цікаво, що це були не просто звичайні звіти. Студенти оформили тези своїх доповідей відповідно до міжнародних стандартів, які будуть надруковані на сайті польсько-українського журналу "Nauki Społeczno-Humanistyczne", що сприятиме популяризації студентської науки УДУ імені Михайла Драгоманова в Європі.