08042024

8 квітня 2024 року у дистанційному форматі відбулася єдина настановча конференція з практики для здобувачів першого та другого рівня вищої освіти груп 1ППУМ, 31ДІД, 32ПОдок, 38ПОекон, 32ДІД. Керівники ознайомили студентів з особливостями проходження практик.

Також здобувачі освіти отримали інструктивні матеріали, в яких чітко визначено мету, завдання, обов’язки студента-практиканта, зміст відповідного виду практики, форми, методи контролю та критерії оцінювання практичних умінь і навичок студентів під час проходження практики.

Завідувачка кафедри Наталія Титова окрему увагу звернула на особливості ведення робочої документації та на процедуру майбутнього захисту результатів практики. Бажаємо цікавої та плідної роботи в процесі проходження практики!

080420242

080420243