zasidannya230222

23.03.2022 відбулося чергове засідання кафедри теорії та методики професійної підготовки в режимі он-лайн.

Завідувачка кафедри, докторка педагогічних наук, професорка Наталія Михайлівна Титова донесла до присутніх членів кафедри основну інформацію по відновленню навчального процесу із 24.03.2022. Підкреслювалося, що на сьогодні наш пріоритет - БЕЗПЕКА всієї нашої Драгоманівської родини!!! Наталія Михайлівна підкреслила, що ми всі повинні піклуватися один про одного, повинні знати, де, що і як відбувається з нашими студентами та колегами.

Обсудили з керівниками бакалаврських робіт можливість подальшого виконання, по стану на сьогодні студенти 4 курсу в змозі закінчити написання своїх досліджень, тому було прийняте рішення залишити захист робіт в якості підсумкової атестації. Курсові проекти та практики проводимо за навчальним планом у дистанційному режимі.

У зв’язку із воєнним станом університет розуміє, що всі знаходяться в різних умовах, тому навчальний процес повинен бути організований з урахуванням всіх можливостей наших дорогих та улюблених студентів та колег.

Залишаймося на зв’язку! Разом - ми сила! Переможемо!