photo 2024 01 21 19 23 21

17 січня 2024 року на кафедрі професійної підготовки, документознавства та публічного управління в максимально теплій та дружній атмосфері відбулась перша урочиста церемонія вручення дипломів магістрів з Інформаційної, бібліотечної та архівної справи (ОПП «Інформаційне документовпорядження»).

З вітальним словом до випускників звернувся директор Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування Віталій Філімонович Сташук. З найкращими побажаннями до випускників звернулась завідувачка кафедри, гарант освітньої програми Наталія Михайлівна Титова. На святі були присутні викладачі програми (Рідей Н.М., Настрадін В.П., Цимбал С.М., Воронова Г.В.), які щиро раділи спільним досягненням.

Від імені випускників зі словами подяки виступила Олександра Самойленко. Наші випускники високо оцінили якість організації навчального процесу та подякували всім причетним до реалізації випускного фінішу.

Вітаємо наших магістрів із завершенням навчання в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова! Нехай знання та навички, отримані в нашій драгоманівський родині, стануть корисними у вашій професійній діяльності, нехай дипломи магістрів будуть сходинкою вашого кар’єрного та особистісного росту.

photo 2024 01 21 19 23 22

photo 2024 01 21 19 23 22 2