1

05 грудня 2023 року відбулася підсумкова конференція студентів ІІІ курсу спеціальностей «Професійна освіта. Документознавство» та «Професійна освіта. Економіка». Дана двотижнева навчальна педагогічна пропедевтична практика проходила на базі таких коледжів як: Київський професійний коледж з посиленою військовою  та фізичною підготовкою (32ПОдок група); Київський фаховий коледж електронних приладів (38ПОек група).

На початку підсумкової конференції  з привітальним словом виступила завідувачка кафедри ППДПУ – доктор педагогічних наук, професор Титова Наталія Михайлівна. Під час конференції було заслухано виступи студентів, які презентували результати своєї проробленої роботи згідно з запланованими завданнями на початку практики. Наприкінці конференції керівниками практики було озвучено, що всі студенти вірно оформили щоденники та звіти практики, отримали відповідні оцінки.

Вітаємо студентів 32ПОдок та 38ПОек з успішним проходженням навчальної педагогічної пропедевтичної практики, яка є першим кроком до розуміння специфіки своєї майбутньої професійної діяльності!

3

4